Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy a 2024/2025. tanévre az étkeztetéshez szükséges nyilatkozatok leadásának határideje 2024. június 30.

A nyilatkozatok letölthetőkahttps://www.geszl8.hu/ oldalról.
Abban az esetben szükséges új átutalásos nyilatkozatot küldeni, ha a megadott adatokban bármilyen változás történik vagy három egymást követő hónapban nem történt étkezés befizetés.
A nagycsaládos kedvezmény (50%) tanévre szól ezért minden érintett étkező részére szükséges
leadni.
A kedvezmények igénybevételének feltétele az új tanévre kitöltött kedvezményes térítési dij igénybevételéről szóló nyilatkozat és a jogosultságot alátámasztó érvényes dokumentum határidőn belüli együttes leadása.

A leendő elsősök részére leadandó nyilatkozatok:
Online bankkártya és átutalásos fizetéshez nyilatkozat
-  Nagycsaládos kedvezmény (50%) esetén nyilatkozat a kedvezmény igénybevételéhez és a szülő (gondviselő) nyilatkozata a közös háztartásban élők számáról
Tartós beteg/SNI kedvezmény (50% kizárólag saját jogon) esetén nyilatkozat a kedvezmény igénybevételéhez és a jogosultságot alátámasztó dokumentum
Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény és végleges nevelésbe vétel (100%) esetén nyilatkozat a kedvezmény igénybevételéhez és a jogosultságot alátámasztó dokumentum

Felhívjuk figyelmüket, hogy iskolai étkeztetés esetén ingyenes étkezésre kizárólag a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, illetve nevelésbe vett gyermekek jogosultak.

A nyilatkozatok és mellékleteik leadhatók elektronikus levélben az etkezeslemondas(a),gesz.bpl8.hu címre küldve, illetve a GESZ bejáratánál (1181 Budapest, Batthyány u.59.) elhelyezett gyűjtőládába lezárt borítékban.

Kérjük,      az iskolában adják le a nyilatkozatokat, mert kizárólag a GESZ-hez közvetlenül beérkező dokumentumokat tudjuk figyelembe venni.

Külső-Pesti Tankerületi Központ Általános iskolai körzetek

Gyakran ismételt kérdések- a beiratkozással kapcsolatban

1. Mindkét szülőnek jönnie kell a beiratkozásra?

A körzetes gyerekek esetében elegendő, ha az egyik szülő bejön az iskolába. Kérjük, hogy hozza magával a szülőtársa iratait (személyi igazolvány, lakcímkártya) és egy 2 tanúval hitelesített meghatalmazást, hogy egyedül eljárhat az ügyben.

1. A KRÉTA felületre fel kell-e tölteni a dokumentumokat?

Nem kötelező, de az ügyintézés menetét nagyon megkönnyíti. Kérjük, ha módjuk van rá, tegyék meg.

1. Hogyan tudok bejelentkezni a személyes egyeztetésre?
Szülői tájékoztató az elektronikus beiratkozásról

2024 Április 15-17

Az iskola telefonszámát hívják ( (06 1) 292 1408 ) és kérjék a titkárságot. Ott kapnak időpontot.

4.              Ha a tanköteles gyermekem engedéllyel óvodás marad, mi a teendőm?

Kérjük, hozza be az iskola titkárságára az erről szóló határozatot.

Visszajelzést kérünk a titkarsag@kassaiskola18.hu címre!

Köszönettel:

Dóka György

Intézményvezető

Június 2024

ELÉRHETŐSÉGEINK

1185 Budapest, Kassa u. 175-181.

Telefon: (1) 292-1408, (30) 357-7029

E-mail: titkarsag@kassaiskola18.hu