Újabb siker!

Uzsoki-Tóth Lilien, iskolánk 8.c osztályos tanulója a Kyokushin karate utánpótlás OB versenyén, kategóriájában I. helyezést ért el.

Gratulálunk, Lili!


A Havasi (Vivi és Szandi) és a Cseh lányok (Petra és Flóra) korosztályukban a Kassa, a kerület, a főváros és az ország legjobb sakkozói közé tartoznak már évek óta.
Lassan eljutunk oda, hogy az lesz a hír ha nem lesz róluk budapesti, vagy országos hír.
Most van és nem is akármilyen:
A diákolimpia budapesti, egyéni küzdelmeiben
a IV. korcsoportban Havasi Alexandra 4. helyezett lett,
a III. korcsoportban Havasi Vivien 2. helyezett lett Cseh Petra 9. helyezést ért el!

Nagy szeretettel gratulálunk!

Irány az országos döntő!

Nincs megállás a Kassás Bajnokgyárban!!!!
 
Csodálatos budapesti eredményről érkezett hír:
 
Pataki Regina 7.b osztályos tanulónk, a budapesti mezei futó diákolimpián VI. helyezést ért el a IV. korcsoportban.

Gratulálunk a szuper teljesitményhez!


Fantasztikus eredmény született a diákolimpia IV. korcsoportjának 100 méteres mellúszásában:

Szabó Lia, iskolánk végzős tanulója, a VII. helyet szerezte meg.

Magyarország 7. legjobbja!

Szívből gratulálunk!

Hajrá Lia!

Hajrá Kassa!


Óriási sportsiker a Kassában! Uzsoki-Tóth Lilien 8.c-s tanulónk a Kyokushin Karate diákolimpia országos döntőjében szerezte meg újabb aranyérmét amivel a serdülő lány kumite kategóriában ismét az ország legjobb versenyzőjének mondhatjuk.

Szívből gratulálunk a kimagasló teljesítményéhez!

Hairá Kassa!


A kerületi kézilabda diákolimpia fiú kategóriájában a III. és a IV. korcsoportban is első helyezést értek el a mieink.

A III. korcsoportos csapat tagjai:
Acsádi Ferdinánd 4.c
Pusztai Botond 4.c
Tóth Botond 4.c
Vilhelm Noel 4.c
Bordás Balázs 5.a
Kőszegi Dominik 5.a
Probst Levente 5.b
Rónyai Levente 5.c
Dóra Ákos 6.a
Nagy Máté 6.a
Balázs Benedek 6.b
Áder Benjámin 6.c
Pető Máté 6.c

A IV. korcsoportos csapat tagjai:
Dóra Ákos 6.a
Nagy Máté 6.a
Áder Benjámin 6.c
Pető Máté 6.c
Kékesi Botond 7.c
Szvétek András 7.c
Tancsin Bence 7.c
Áder Dominik 8.c
Török Ákos 8.c

Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz!

Hajrá Kassa!


A hagyományos kerületi futóversenyen közel 50 fős alakulattal képviseltette magát a Kassa suli: 46 gyerek és 3 felnőtt futott az iskola színeiben.
 
A serdülő lányoknál: II. helyezett lett: Pataki Regina
 
A gyermek 2 korcsoportban I. helyezett lett  Szekeres Alíz
 
Az újonc lányoknál: III.helyezést ért el Szekeres Kata
 
Mindenkinek nagy szeretettel gratulálunk!

Galéria

HA TORNA....AKKOR MI MÁS?
KASSA!!!!!
GRATULÁLUNK SZÍVBŐL!!!
 
I. korcsoport fiú 3. helyezés: csapat
Letenyei Vencel,Barta Zoltán, Molnár Medárd, Gulyás Dániel, Pósa Bálint
 
II. korcsoport 3. helyezés csapat:
Letenyei Olivér, Acsádi Ferdinánd, Jakab Máté, Vályi Nimród, Gyenes Samu,Molnár Csongor
 
II. korcsoport Egyéni helyezett Letenyei Olivér 4. helyezés
 
IV. korcsoport: Bánki Márk 1. helyezés

 
 
 
 

Újabb elképesztő KASSÁS siker!
Torna!
 
I. korcsoport lány: 3. helyezés
Tóth Bori  1.c
Balogh Luca 1.c
Varga Luca 1.c
Janák Orsolya 2.a
Csapi Olívia  2.a
Nagy-pál Janka 2.a
Böszörményi Emese 2.a
 
II. korcsoport lány: 5. helyezés
 Attainni Habiba 3.c
Kovács Sophi. 3.c
Kóródi Zoé.   3.c
Tompa Natália 3.c
Krajcsovics Luca 4.c
Forintos Letícia  4.c
 
III-IV. korcsoport lány: 1. helyezés
Buliczák Adrienn 5.b
Szabó Alexandra 5.b
Magyar Laura 6.c
Böszörményi Kinga 8.c
 
Szabó Alexandra 5.b - egyéni összetett kerületi 3. helyezett!
 
HAJRÁ CSAJOK!
HAJRÁ KASSA!


Tóth-Szalay Noèmi 6.a osztályos tanulóink a kerületi diákolimpián judo sportágban arany és bronzérmet szerzett.

Szívből gratulálunk a fantasztikus eredményhez.

Hajrá Kassa!!

Image

Ismét egy kerületi arany!

A diákolimpia IV. korcsoportos sakk csapatbajnokságán aranyérmet nyert a leány csapatunk Cseh Flóra (7.a), Cseh Petra (7.b), Havasi Alexandra (8.a) és Havasi Vivien (7.a) összetételben.

Irány a megyei döntő!

Szép volt csajok!

Hajrá Kassa!


Süveges Renáta 3.c-s tanulók az idei szezonban kezdte el a téli sportágak egyikét a snowboardot. Első versenyén máris harmadik helyezést ért el úgy hogy az idősebb korosztályban indult.

Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!

Hajrá Kassa!


A kerületi magasugró diákolimpián olyan kiemelkedő eredményt értek el tanulóink, aminek köszönhetően összeredményben messze megelőztük a többi kerületi iskolát.

III. korcsoport lány
Zsida Tímea 6.a 1.helyezés?
Ricsán Regina 6.a 3.helyezés ?

III. korcsoport fiú
Barta Szilárd 6.a 1.helyezés?
Buliczák Roland 7.c 2.helyezés?

IV. korcsoport lány
Fűzfa Petra 7.c 2.helyezés?

IV. korcsoport fiú
Desics András 7.c 1.helyezés?
Áder Dominik 8.c 4. helyezés

Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz!

Hajrá Kassa! 

Image

"Tiszán innen Dunán túl" országos népdaléneklési verseny kerületi versenyén ARANY MINŐSÍTÉST szerzett, s ezzel öregbítette iskolánk hírnevét - Néger Barbara 8.a osztályos tanulónk.

Image

Újabb elképesztő kassás úszó siker!

A budapesti úszó diákolimpián leány IV. korcsoportban, Szabó Lia (8.c) 100 m mellúszásban I. helyet szerzett, majd 100 m gyorson IV. helyen csapott a célba!

Tiszta szívből gratulálunk!
Köszönjük Lia!

Hajrá KASSA


A budapesti úszás diákolimpia I. korcsoport egyéni fiú kategóriájában Urbán Mirkó 3.c osztályos tanulónk 50m mell versenyszámban bronz érmet szerzett, míg 50m háton pedig IV. helyezést ért el. Ezzel kvalifikálta magát az országos döntőbe!
Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!
Hajrá Kassa!

Image

Ismét büszkék lehetünk! Remek sikert értek el a kassások a kerületi sakk diákolimpián: III. korcsoport, maximum pontszám, első hely
IV. korcsoport, maximum pontszám, első hely
A III. korcsoportban Havasi Vivien (7.a) kerületi első hely A IV. korcsoportban Havasi Alexandra (8.a) kerületi 1. hely, Cseh Petra (7.b) kerületi 2. hely

A lányok mellett indult még a diákolimpián Rónyai Levente( 5.c) tanulónk is, aki teljesen hobbi sakkozóként (otthon játszik az apukájával) 20 versenyzőből a 8.lett. Gratulálunk a különleges teljesítményéhez
GRATULÁLUNK SZERETETTEL!

 

A kerületi röplabda III. korcsoport lány diákolimpián csapatunk bronz érmet szerzett! A csapat tagjai: Buliczák Adrienn 5.b Bere Fanni 5.c Simon Lilla 5.c Szabó Zsanka 5.c Takács Anna 5.c Vass Léna 5.c Gara Bogáta 6.a Ricsán Regina 6.a Varga Lili 6.c Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz! Hajrá Kassa!


Image

Ez nem kerületi!
Ez nem budapesti!
Ez országos!
A diákolimpia vívás küzdelmeinek, női párbajtőr fegyvernemében 7. helyet harcolt ki Pataki Regina 7.b osztályos tanulónk!
Gratulálunk a 2024-es év első országos sikeréhez!
Szép volt Regi!
Hajrá Kassa!

Image

Újra és újra a Kassa!
Megint remekeltek a kassások!
Most a IV. korcsoportos kerületi úszó diákolimpiáról hoztunk el több érmet is!
Fiú váltó: I. helyezett lett
Csapattagok voltak:
Gyimesi Zétény 7.a, Sági Csanád 7.a, Desics András 7.c, Áder Patrik 7.c
Fiú hátúszásban II. helyezést ért el
Áder Patrik 7.c osztályból
Lány gyorsúszásban és lány mellúszásban két: III. helyezést hozott el
Szabó Lia a 8.c-ből
Egyéni gyorsúszásban indult még és iskolánkat képviselte:
Berzlánovich Kitti 7.c, és Gyimesi Zétény 7.a
Minden versenyzőnek szívből gratulálunk!
Hajrá Kassa!


A kerületi kosárlabda IV. korcsoport lány diákolimpián csapatunk arany érmet szerzett! A csapat tagjai: Kincses Leila 7.c Jakab Lotti 7.c Krajcsovics Panna 7.c Gerlei Anna 7.c Gajdos Tamara 7.c Sánta Boglárka 7.c Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz! Hajrá Kassa! ?❤️?
Image

Újabb kassás úszósiker a diákolimpián!
Egy versenyen 2 aranyérem!
 
III.korcsoportban

hátúszásban      
 I.helyezett  Váczi Viktória 6.b
ugyanott gyorsúszásban  
 I.helyezett   Váczi Viktória 6.b 
 
Gratulálunk Viki!
Szenzációs volt!

Image

Uzsoki-Tóth Lilien 8.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el a 17. kerületi Mikulás kupán serdülő lány kategóriában 239 indulóból.
Szivből gratulálunk neki!


Uzsoki-Tóth Lilien 8.c osztályos tanuló 2. helyezést ért el a DANA kupán.
Szivből gratulálunk neki!


Pénteken zajlottak a kerületi diákolimpia küzdelmei ÚSZÁS sportágban remek kassás sikereket hozva.
 
I. korcsoportban, fiú mellúszásban, I.helyezett szerzett 
Urbán Mirkó 3.c osztályos tanulónk.
Ugyancsak ebben a korcsoportban, a fiú hátúszásban ismét Urbán Mirkó szerzett 1. helyet
 
A lányoknál mellúszásban Nagypál Enikő a 2.a osztályból ért el nagyszerű IV. helyezést.
 
Gyorsúszásban remekül helyt állt Kun Hanna a 2.c osztályból
 
Tiszta szívünkből gratulálunk az úszók csodás teljesítményéhez!

Image

Janák Orsolya 3. helyezést ért el a “5 éves a Mesélő gyümölcsliget” rajzversenyen.
 
Szívből gratulálunk 

Image

3. korcsoportos leány kosárlabda csapatunk a kerületi bajnokságon ezüst érmet szerzett!
Szívből gratulálunk az újabb Kassa sikerhez!
 
Csapat tagjai voltak:
Hevesi Zsófia (5.c ), Bere Fanni (5.c ), Szekeres Alíz (5.c ), Takács Anna (5.c ), Szabó Zsanka (5.c ), Simon Lilla (5.c ),  Jakab  Zoé (5.a), Varga Lili (6.c), Ricsán Regina (6.a), Gajdos Tamara (7.c)

Image

2023.10.28.-29.-én Budapesten megrendezésre kerülő Rúd és Légtorna Sport & Szabadidős Országos Bajnokságon iskolánk 3.c osztályos tanulója Tóth Csenge Zselyke Silk Haladó Varsity kategóriában elhozta a magyar kupát ??és az új szerén, amit nyár óta űz karika Kezdő Varsity kategóriában pedig 3. helyezést ért el.?
Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!

Hajrá Kassa!


Iskolánk 5.c osztályos tanulója, Rónyai Levente a 19. Üstökös (országos korosztályos) kézilabda kupán az FTC csapatának tagjaként aranyérmet nyert.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Image

Gerlei István iskolánk 6.c osztályos sportolója az országos NATO futófesztiválon, a 14 év alatti versenyzői kategóriában 1. helyezést ért el. 
Sok szeretettel gratulálunk a sikerhez!


Hatalmas siker a Kassában!

Uzsoki-Tóth Lilien 8.a osztályos tanulónk l. helyezést ért el a 
ll. Shihan Kálmán Furkó Memorial Torunament világbajnokságon!

Szívből gratulálunk a sikerhez!

ELÉRHETŐSÉGEINK

1185 Budapest, Kassa u. 175-181.

Telefon: (1) 292-1408, (30) 357-7029

E-mail: titkarsag@kassaiskola18.hu

OM-azonosító: 035125

Külső-Pesti Tankerületi Központ Facebook oldala